XVIII Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej

7 kwietnia 2017 r. w Centrum Wsi Polskiej w Wierzchosławicach odbył się pierwszy etap     XVIII Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach: recytatorskiej i wokalno – instrumentalnej.                                                                                                         Naszą szkołę w tej pierwszej kategorii reprezentowała Eliza Gąsiorowska, uczennica klasy  1 B. Jej występ i interpretacja wiersza Marii Konopnickiej pod tytułem „Rota” najwidoczniej spodobał się jury, skoro została zakwalifikowana do koncertu finałowego, który odbędzie się 3 maja 2017 r. w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie.

W związku z tym mocno trzymamy za Elizę kciuki i życzymy dalszych sukcesów.