Autobus szkolny

Rozkład jazdy autobusu szkolnego 2017-2018 r.

Dowozy

Zbylitowska Góra – Szkoła – 7.14

Zgłobice zajazd Dunajec – 7.19

Zgłobice Okrężna – 7.20

Zgłobice Pracy – 7.25

Błonie Szkoła – 7.30

Błonie Las – 7.31

Błonie Naftobudowa – 7.32

Zgłobice Sklep – 7.33

Zgłobice Krzyżówka – 7.34

Zgłobice Topolowa Miła – 7.38

Zgłobice Topolowa Kolorowa – 7.40

Zgłobice Szkoła – 7.43

Zgłobice Krakowska Nissan – 7.45

Zbylitowska Góra – Szkoła – 7.50

Odwozy

Po 5. lekcji – 12.35

Zbylitowska Góra Szkoła – 12.35

Zgłobice Zajazd Dunajec – 12.40

Zgłobice Okrężna – 12.41

Zgłobice Pracy – 12.46

Błonie Szkoła – 12.51

Błonie Las – 12.52

Błonie Naftobudowa – 12.53

Zgłobice Sklep – 12.54

Zgłobice Krzyżówka – 12.55

Zgłobice Topolowa Miła – 12.59

Zgłobice Topolowa Kolorowa – 13.01

Zgłobice Zgłobice Szkoła – 13.04

Zgłobice Krakowska Nissan – 13.06

Zbylitowska Góra Szkoła – 13.11

Po 6. lekcji – 13.20

Zbylitowska Góra Szkoła – 13.25

Zgłobice Zajazd Dunajec – 13.30

Zgłobice Okrężna – 13.31

Zgłobice Pracy – 13.36

Błonie Szkoła – 13.41

Błonie Las – 13.42

Zgłobice Naftobudowa – 13.43

Zgłobice Sklep – 13.44

Zgłobice Krzyżówka – 13.45

Zgłobice Topolowa Miła – 13.49

Zgłobice Topolowa Kolorowa – 13.51

Zgłobice Szkoła – 13.54

Zgłobice Krakowska Nissan – 13.56

Zbylitowska Góra Szkoła – 14.01

Po 7. lekcji – 14.10

Zbylitowska Góra Szkoła – 14.15

Zgłobice Zajazd Dunajec – 14.20

Zgłobice Okrężna – 14.21

Zgłobice Pracy – 14.26

Błonie Szkoła – 14.31

Błonie Las – 14.32

Zgłobice Naftobudowa – 14.33

Zgłobice Sklep – 14.34

Zgłobice Krzyżówka – 14.35

Topolowa Miła – 14.39

Zgłobice Topolowa Kolorowa – 14.41

Zgłobice Szkoła – 14.44

Zgłobice Krakowska Nissan – 14.46

Zbylitowska Góra Szkoła – 14.51




Dane kontaktowe



Przyjazne linki