Autobus szkolny

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

Dowozy

na 1 lekcję na godz.8.00

Zajazd Dunajec – 7.14

Okrężna – 7.15

Pracy – 7.20

Błonie szk. – 7.25

Błonie las – 7.26

Naftobudowa – 7.27

Sklep – 7.28

Krzyżówka – 7.29

Topolowa Miła – 7.33

Topolowa Kolorowa – 7.35

Zgłobice szk. – 7.38

Krakowska Nissan – 7.40

Odwozy

Po 6. lekcji – 13.20

Zbylitowska Góra szkoła 13.25

Zajazd Dunajec – 13.30

Okrężna – 13.31

Pracy – 13.36

Błonie szk. – 13.41

Błonie las – 13.42

Naftobudowa – 13.43

Sklep – 13.44

Krzyżówka – 13.45

Topolowa Miła – 13.49

Topolowa Kolorowa – 13.51

Zgłobice szk. – 13.54

Krakowska Nissan – 13.56

Po 7. lekcji – 14.10

Zbylitowska Góra szkoła 14.15

Zajazd Dunajec – 14.20

Okrężna – 14.21

Pracy – 14.26

Błonie szk. – 14.31

Błonie las – 14.32

Naftobudowa – 14.33

Sklep – 14.34

Krzyżówka – 14.35

Topolowa Miła – 14.39

Topolowa Kolorowa – 14.41

Zgłobice szk. – 14.44

Krakowska Nissan – 14.46

Po 8 lekcji – 15.00

Zbylitowska Góra szkoła 15.05

Zajazd Dunajec – 15.10

Okrężna – 15.11

Pracy – 15.16

Błonie szk. – 15.21

Błonie las – 15.22

Naftobudowa – 15.23

Sklep – 15.24

Krzyżówka – 15.25

Topolowa Miła – 15.29

Topolowa Kolorowa – 15.31

Zgłobice szk. – 15.34

Krakowska Nissan – 15.36

ODJAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

Dzień tygodnia Dowóz Odwóz
Poniedziałek Na 8.00 – 7.14 Zgłobice Dunajec 13.25 – Zbylitowska Góra Szkoła

15.05 – Zbylitowska Góra Szkoła

Wtorek Na 8.00 – 7.14 Zgłobice Dunajec 13.25 – Zbylitowska Góra Szkoła

14.15 – Zbylitowska Góra Szkoła

15.05 – Zbylitowska Góra Szkoła

Środa Na 8.00 – 7.14 Zgłobice Dunajec 13.25 – Zbylitowska Góra Szkoła

14.15 – Zbylitowska Góra Szkoła

15.00 – Zbylitowska Góra Szkoła

Czwartek Na 8.00 – 7.14 Zgłobice Dunajec 14.15 – Zbylitowska Góra Szkoła
Piątek Na 8.00 – 7.14 Zgłobice Dunajec 13.25 – Zbylitowska Góra Szkoła

14.15 – Zbylitowska Góra Szkoła

15.05 – Zbylitowska Góra Szkoła




Dane kontaktowe



Przyjazne linki