Autobus szkolny

Rozkład jazdy autobusu szkolnego 2018/2019 r.

Dowóz uczniów na lekcje

Zgłobice Okrężna – 7.20

Zgłobice Pracy – 7.25

Błonie Szkoła – 7.30

Błonie Las – 7.31

Błonie Naftobudowa – 7.32

Zgłobice Topolowa Miła – 7.38

Zgłobice Topolowa Kolorowa – 7.40

Zgłobice Szkoła – 7.43

Zgłobice Krakowska Nissan – 7.45

Odwozy

Poniedziałek 14.15

Wtorek 14.15, za wyjątkiem 2 wtorku miesiąca – wtedy odwóz o 14.45

Środa 14.15

Czwartek 14.45

Piątek 13.20 i 14.15

 

 

 

 

 

 

 

 




Dane kontaktowe



Przyjazne linki