Dzień Nauczyciela czyli Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2017 r. w Niepublicznym Gimnazjum w Zbylitowskiej Górze  odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie i nauczyciele. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 2 gimnazjum oraz dwie uczennice z klasy 3 – przewodnicząca szkoły Weronika Krzyżak oraz Angelika Przybyło. Gimnazjaliści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie głos zabrał p. Dyrektor Arkadiusz Dębosz, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Debora Sajdak

KEN (1)