Zmiana odjazdu autobusu szkolnego 21 czerwca- środa

We wtorek 20. 06. 2017 r. dzień WOLNY DLA UCZNIÓW.

W środę 21 czerwca autobus szkolny będzie kursował 5 minut wcześniej niż zwykle podczas dowozu uczniów na pierwszą lekcję . Odwóz według zwykłego planu.

Zajazd Dunajec 7.09
Okrężna 7.10
Pracy 7.15
Błonie szk. 7.20
Błonie las 7.21
Naftobudowa 7.22
Sklep 7.23
Krzyżówka 7.24
Topolowa Miła 7.28
Topolowa Kolorowa 7.30
Zgłobice szk. 7.33
Krakowska Nissan 7.35




Dane kontaktowe



Przyjazne linki