Zmiana kursów autobusu szkolnego.

W związku z wyjazdem uczniów na wycieczkę, w dniu 4 czerwca 2018 r. (poniedziałek) ulegną zmianie godziny odjazdów autobusu szkolnego dowożącego uczniów na pierwszą lekcję.

 Zajazd Dunajec – 6.52

Okrężna – 6.53

Pracy – 6.58

Błonie szkoła – 7.03

Błonie las – 7.04

Naftobudowa – 7.05

Sklep – 7.06

Krzyżówka – 7.07

Topolowa Miła – 7.11

Topolowa Kolorowa – 7.13

Zgłobice szk. – 7.16

Krakowska Nissan – 7.18




Dane kontaktowe



Przyjazne linki